Зволожувач повітря Beurer LB 37 white ультразвуковий

Стильний ультразвуковий зволожувач повітря Beurer LB 37 white. Зволожувач повітря Beurer LB 37 відрізняється чудовою якістю та довговічністю у використанні, що головне, даний апарат дійсно виправдовує себе, максимально працюючи за призначенням. Зволожувач потрібен для того, щоб повітря в приміщенні завжди було свіже, чисте і не запорошене. Даний зволожувач чудово справляється зі своїми функціями, пересушене або запорошене повітря з ним - у минулому. А для людей із дітьми – просто незамінна річ для дому.
Зволожувач повітря створює оптимальний мікроклімат, економить енергію та працює безшумно. Можна використовувати для ароматизації приміщення.
Основні характеристики зволожувача повітря Beurer LB 37:
- Ультразвукова технологія зволоження з низьким рівнем шуму та економічним енергоспоживанням
- Можна заправити арома-маслами для ароматизації повітря у приміщенні
- Нічний режим зі зниженим рівнем шуму та менш яскравим підсвічуванням панелі управління
- Практично нульовий рівень шуму
- Знімний резервуар для води
- Світлодіодна індикація – синій та білий колір вказують на рівень розпилення, червоний попереджає про порожній резервуар.
- Автоматичне вимкнення
- Два рівні
- В комплект входять 15 ароматичних вкладишів та щітка для очищення
- Колір: Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beurer |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм резервуара для води | 2 л |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Застосування приладу | Для людей, страждаючих алергією, Для дитячої кімнати, Для будинку, квартири, Для офісів та інших комерційних об'єктів |
| Рекомендований об'єм приміщення | 20 куб. м |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикатор рівня наповнення води | Да |
| Автоматичне вимкнення | Так |
| Ароматерапія | Да |
| Вага приладу | 0.845 кг |
| Вага приладу в упаковці | 1.19 кг |
| Місткість резервуара | 2 л |
| Знімний резервуар для води | Да |
| Контейнер для ароматизатора | Да |
| Кількість режимів | 2 |
| Макс. площа зволоження | 20 м2 |
| Мобільний додаток | Немає |
| Назва приладу | Зволожувач повітря |
| Потужність зволоження | мах 200 мл/рік |
| Розмір приміщення | до 20 м² |
| Сумісність зі смартфоном | Немає |
| Технологія | Ультразвукове розпилення |
| Тип фільтра | Противапняний фільтр |
| Тихий нічний режим?/З низьким рівнем шуму | Да |
- Ціна: 3 599 ₴









